11 Temmuz 2012 Çarşamba

bedava yasiyoruzdan NEOPIKA'DAN 3 ELBISE VE 3 GÖMLEK KAZANMA ŞANSI


NEOPIKA'DAN 3 ELBISE VE 3 GÖMLEK KAZANMA ŞANSI


Bedava Yaşıyoruz, bir çekilişi sonlandırdı ve hız kesmeden yeni bir çekilişe başladı. Her zaman dediğimiz gibi Bedava Yaşıyoruz sizi bedava yaşatmaya kararlı!

Bu seferki çekiliş sponsorumuz Neopika.com. Çekiliş detaylarından bahsetmeden önce Neopika'yı tanıyalım isterseniz:

Neopika henüz 2012 Haziran'ında 2 genç girişimci tarafından kurulan bir marka. Asıl hedeflediği kitle kendileri gibi genç olan 18 - 32 yaş arası olan Neopika, genç neslin alternatif markası olabilmek adına yola çıkmış. Dünya üzerinde hızla gelişmekte olan alternatif yaşam kültürünü yerli bir marka olarak müşterilerine sunmaya çalışanNeopika'da fotoğraf çekimlerinden ürünlerin tüm detaylarına kadar doğallık ve sadelik ön planda tutulmaya çalışılmış. Çekimlerinde profesyonel modeller de kullanmayanNeopika böylece potansiyel müşterileri arasından seçim yapıp müşterilerinin kendi üzerlerinde ürünlerin nasıl durduğunu rahatlıkla algılayabilmelerini sağlıyor. Gerçekçilik ve sadelik, ön plana çıkarmaya çalıştığı unsurlardan olan Neopika,  ürünlerin kalite standartlarına birçok dünya markası ile yarışacak derecede önem veriyor. Üretim süreçlerinde özenle belirlenen dünyanın önde gelen markalarına üretim yapan tedarikçilerle çalışan Neopika, şu an sadece Neopika.com üzerinden satış yapmakta. İlerleyen sezonlarda ülkemize ithal edilmeyen birçok markayı da özenle belirleyip Türkiye'de satışa sunacaklarını da belirten Neopika, sizin de vazgeçemediğiniz bir marka olacaktır.

Peki Neopika sizlere neler hediye edecek? Neopika hem erkek hem de bayan takipçilerimizi mutlu edecek hediyeler sunuyor sizlere. Bayanlara piyasa değeri 69,99 TL ve 89,99 TL olan 3 elbise:

Neopika Kalp Desenli Şifon Elbise 69,99 TL 
Neopika Dantel İşlemeli Pileli Elbise 89,99 TL 
Neopika Çiçek Desenli Şifon Elbise 69,99 TL 
 Beylere ise satış fiyatı 49,99 TL ve 59,99 TL olan gömlekler:

Neopika Lacivert Kırmızı Küçük Kare Ekoseli Gömlek 49,99 TL 
Neopika Mavi Beyaz Çizgili Casual Gömlek 59,99 TL 
Neopika Camel Ekoseli Gömlek 59,99 TL
hediye edilecektir. Sanırım bunlar bugüne kadar verdiğimiz en güzel ve en değerli hediyeler olacak. Bu hediyeleri kaçırmayın bence.


Şimdi de gelelim yarışma şartlarına:

Neopika.com adresine girip sağ altta bulunan e-bültene üye olmak.
Neopika'nın Facebook sayfasını takip edip sayfayı arkadaşlarınızla paylaşmak. https://www.facebook.com/Neopika
* Hemen yan tarafta bulunan "Bedava Yaşayanlar" adlı bölüm altındaki "Bu siteye katılın." sekmesini kullanarak izleyici olmak.
* Son olarak yapmanız gereken ise hangi gömlek veya elbiseyi istediğinizi, Neopikae-bültene üye olduğunuz mail adresinizi ve Neopika'yı beğendiğiniz Facebookkullanıcı adınızı yorum olarak yazmanız gerekiyor.

Not: Blogu olup güzel bir tanıtım yazısı yazarak çekilişlerimize destek olanlar yazının kalitesine ve gönderdikleri trafiğe göre +1, +2 veya +3 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Yarışma 11.07.2012 (00:01) tarihinde başlayıp 30.07.2012 (23:59) tarihinde sona erecektir.

Yarışmaya katılan bütün takipçilerimize bol şanslar :)

Bizi takip edin, bedava yaşayın; kaliteli giyinin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder